Kilka słów o firmie MAG

W 1985 roku wpadliśmy na pomysł by zająć się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Branża, która w tamtych czasach nie była zbyt popularna, dziś notuje dynamiczny rozwój. Polska jest szóstym pod względem wielkości konsumentem tworzyw sztucznych w Unii Europejskiej. 30 lat temu nie sądziliśmy, że sytuacja rozwinie się w tym kierunku, choć byliśmy pełni wiary w nasze umiejętności i pomysły.

Dziś odbiorcami firmy MAG są przede wszystkim dzieci oraz osoby kochające dobrą zabawę. Od kilku lat specjalizujemy się w produkcji różnych typów zabawek wykonanych z tworzyw sztucznych, wiatraczków dla dzieci oraz licznych akcesoriów karnawałowych. Wychodząc przed szereg, będąc o krok przed konkurencją naszym odbiorcom proponujemy różne wzory i kolory wytwarzanych produktów. Stawiamy nie tylko na wygląd, ale dbamy również o najwyższą jakość naszego asortymentu. Każdy produkt wykonywany jest z niebywałą starannością i precyzją, by w momencie gdy trafi do Klienta zachwycał estetyką i zapewniał bezpieczne użytkowanie.

Zachęcamy do poznania oferty naszej firmy. Mamy nadzieję, że asortyment który proponujemy będzie tym, czego Państwo poszukują. Zachęcamy do współpracy!

MAG - Wiatraczki dla dzieci hurt. Wiatraczki holograficzne, wiatraczki hologramowe, wiatraczki reklamowe, akcesoria karnawałowe.