Kontakt z firmą MAG

Pragną Państwo zorganizować zabawę karnawałową i potrzebują kolorowych akcesoriów, dzięki którym impreza na długo pozostanie w pamięci uczestników? A może chcą po prostu kupić wielobarwne wiatraczki dla swojego dziecka i sprawić mu niemałą radość? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – gwarantujemy zadowolenie z zakupów!

Oferta firmy MAG to przede wszystkim wielobarwne, wykonane z dobrych jakościowo materiałów wiatraczki dla dzieci, które sprawią niejednemu maluchowi mnóstwo frajdy. Obracające się pod wpływem podmuchu mienią się w pięknych barwach wywołując na twarzy dziecka szeroki uśmiech. W swoim asortymencie posiadamy również akcesoria karnawałowe, począwszy od tradycyjnych czapeczek, po przybory takie jak hełm maskujący, pas kowbojski, szpada i wiele, wiele innych równie atrakcyjnych produktów.

O pełną ofertę najlepiej poprosić mailowo lub telefonicznie korzystając z poniższych danych:

"MAG" Maciej Grzegrzółka
Al. Wyzwolenia 63
08-440 Pilawa

tel. +48 (25) 786 45 21
tel. kom. +48 605 079 963

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy doskonałą jakość dostępną w atrakcyjnych cenach. Czekamy na Państwa telefon lub wiadomość e-mail.

MAG - Wiatraczki dla dzieci hurt. Wiatraczki holograficzne, wiatraczki hologramowe, wiatraczki reklamowe, akcesoria karnawałowe.